Аудиторська фірма Іон-Аудит

Співробітники

Незалежна Аудиторська фірма "ІОН-АУДИТ" - це команда висококваліфікованих спеціалістів, з великим досвідом роботи і досвіду в сфері надання послуг обліку і аудиту.

Сертифіковані спеціалісти – аудитори допоможуть вам зекономити ваш час і гроші при рішенні поточних проблемних питань з ведення бухгалтерського і податкового обліку, також нададуть консультації відносно ефективного ведення господарської діяльності в умовах постійних змін податкового законодавства.

Аудиторська фірма "ІОН-АУДИТ" співпрацює зі своїми Клієнтами на принципах суворої конфіденційності та довіри.

Провідні спеціалісти ТОВ "АФ "ІОН-АУДИТ"

Нашою метою є своєчасне і ефективне надання професійних аудиторських послуг високої якості клієнтам.

Ми запровадили кадрову політику і процедури, які на сьогодні дають нам обґрунтовану впевненість в тому, що аудиторська фірма має достатньо кваліфікований персонал, який в змозі забезпечити виконання будь-яких завдань. Основним завданням наших спеціалістов є забезпечення ефективного проведення аудиту і формування об’єктивного, правильного аудиторського висновку за результатами виконаного завдання.

Парфенюк Наталія Василівна

ДИРЕКТОР ТОВ "АФ "ІОН-АУДИТ"

Здійснює загальне адміністративне управління, визначає стратегічні напрямки розвитку компанії, а також безпосередньо приймає участь в проведенні аудиту та консультуванні підприємств і організацій.

Сертифікований аудитор.

(сертифікат № 006919, від 26.04.2012р) контактний телефон директора аудиторської фірми Парфенюк Н.В. 099 018 69 75

Відповідно до Наказу №1/КЯ від 03.07.2014 р. "Про затвердження Положення із забезпечення системи внутрішнього контролю якості професійних аудиторських послуг АФ "ІОН-АУДИТ"" обов’язки внутрішнього контролю за якістю професійних аудиторських послуг покладено на Парфенюк Н.В.

Досвід роботи в сфері економіки і фиінансів-15 років, з них в сфері аудиту-2 роки. До аудиторської діяльності працювала на посадах заступника головного бухгалтера і головним бухгалтером підприємств різних форм власності і видів діяльності.